Uniformų užsakymas







Mokytojų sąrašas

 2016/2017 m. m.

Mokyklos tel. nr. (8 458) 79 190,  (8 647) 15 510

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Elektroninio pašto adresas

1

Virginija Adomėnienė

istorijos, pil.  pagrindų vyr. mokytoja


virginija.adomeniene@gmail.com

2

Virginija Baltrukėnienė

informacinių technologijų

 vyr. mokytoja

virginaba@gmail.com

3

Regina Baltušienė

vokiečių k. mokytoja metodininkė

rbaltusiene@gmail.com

4

Vida Baužienė

lietuvių k. vyr. mokytoja, bibliotekos darbuotoja

 bauziene.v@gmail.com

5

Vilma Bičiūnaitė

lietuvių k. vyr. mokytoja

vilmockaite@gmail.com

6

Vygantas Blauzdavičius

fizikos vyr. mokytojas

vyga.bl@panemunelis.lt

7

Virginija Danienė

lietuvių k. mokytoja metodininkė

virginada@gmail.com

 

8

Asta Davolienė

muzikos mokytoja

doasta@gmail.com

9

Diana Deksnienė

geografijos vyr. mokytoja

diana.deksniene@gmail.com

10

Audrius Deksnys

kūno kultūros mokytojas metodininkas

audriusdeksnys@gmail.com

11

Virginija Džiugelienė

matematikos vyr. mokytoja

virginija.dziugeliene@gmail.com

12

Eglė Glemžienė

tikybos vyr. mokytoja

 egleglemziene@gmail.com

13

Gražina Guzikauskienė

vokiečių k. vyr. mokytoja

grazinagu@gmail.com

14

Lina Jasudienė

anglų k. mokytoja

l.jasudiene@gmail.com

15

Violeta Karaliūnienė

lietuvių k. mokytoja metodininkė

vkaraliuniene@gmail.com

16

Jūratė Kavoliūnienė

etikos mokytoja

juratekavoliuniene@gmail.com

17

Vaiva Kubilienė

technologijų vyr. mokytoja

 vaivakub@gmail.com

18

Zita Kutrienė

biologijos vyr. mokytoja

zitakuku@gmail.com

19

Laima Kvedaravičienė

chemijos mokytoja ekspertė

laimute.kvedara@gmail.com

 

20

Nijolė Leišienė

matematikos mokytoja metodininkė

leisienei@gmail.com

21

Rita Meiluvienė

matematikos vyr. mokytoja

ritam1963@gmail.com

22

Alia Melvydienė

lietuvių k. mokytoja metodininkė, psichologė

 alia.melvydiene@gmail.com

23

Valdemaras Ražinskas

anglų k. mokytojas

razinskasva@hotmail.com

24

Kristina Ruzienė

anglų k. vyr. mokytoja

kristinaruziene2@gmail.com

25

Robertas Ruželė

muzikos vyr. mokytojas

robokopass@gmail.com

26

Almantas Sriubiškis

technologijų mokytojas metodininkas

 asriubiskis@gmail.com

27

Diana Šaltienė

anglų k. mokytoja

dianajatuzyte@gmail.com

28

Larisa Tichonova

rusų k. mokytoja metodininkė

larisa.tichonova@gmail.com

29

Violeta Veščiūnienė

istorijos, pil. pagrindų mokytoja

leta1965@gmail.com

30

Aušra Viduolienė

dailės vyr. mokytoja

 ausravid@info.lt

31

Rita Vitkauskienė

 informacinių technologijų, matematikos vyr. mokytoja

vitkrita@gmail.com

32

Rima Žėkienė

kūno kultūros vyr. mokytoja

zerimax@gmail.com


Kultūros darbuotojai

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

1.

Vida Baužienė

bibliotekininkė

2.

Regina Baltušienė

bibliotekininkė

 

Techniniai darbuotojai

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

1.

Regina Degenienė

virėja

2.

Jolanta Kalendrienė

vyr. virėja

3.

Regina Plepienė

virėja

4.

Violeta Stakėnienė

bufetininkė

5.

Violeta Armakavičienė

valytoja

6.

Nijolė Butėnienė

valytoja

7.

Jurgita Gavėnaitė

valytoja

8.

Jolanta Karalienė

valytoja

9.

Lina Mikalauskienė

valytoja

10.

Sandra Petronienė

valytoja

11.

Dalia Pupelienė

valytoja

12.

Daiva Ragelienė

valytoja

13.

Rima Statkonienė

valytoja

14.

Inga Žiaugrienė

valytoja

15.

Nina Džiovalienė

naktinis sargas

16.

Juozas Kublickas

naktinis sargas

17.

Vytautas Greviškis

vairuotojas

18.

Romaldas Stankevičius

vairuotojas

19.

Romas Kujalis

pastatų priežiūros darbininkas

20.

Rimvydas Staniulis

pastatų priežiūros darbininkas

21.

Džuljeta Prunskienė

kiemsargė

22.

Valentina Zolbienė

kiemsargė

23.

Ina Klanauskienė

rūbininkė

24.

Remigijus Šukys

santechnikas

25.

Alvidas Vilkas

elektrikas

26.

Kęstutis Zolba

mokomųjų ir personalo kompiuterinių sistemų, techninių ir vaizdinių priemonių specialistas

 


Informacija atnaujinta 2017 birželio 21 d.