2015/2016 m.m. į jaunųjų šaulių veiklą įsijungė keturiasdešimt Pandėlio gimnazijos mokinių.

Šiais mokslo metais gimnazijos šauliai dalyvavo pilietiškuose renginiuose gimnazijoje, rajone, aktyviai įsitraukė į sporto klubo ,,Pandėlio SK“ vykdomą vietos projektą „Kilk nuo sofos ir judėk“. Dalis organizacijos narių  per mokinių atostogas dalyvavo sukarintose, vasaros stovyklose kartu su jaunaisiais šauliais iš visos Lietuvos. Taip pat šauliai dalyvavo naktiniame žygyje, su rajono šauliais vyko į ekskursiją Rygoje, Kaune.

Praėjusiais mokslo metais puikiai  sekėsi įvairiose šaulių varžybose, iškovota nemažai prizinių vietų: Kupiškyje vykusiose žiemos trikovės varžybose – pirma vieta, Palangoje vykusiose XVII – ose šaulių žaidynėse  - pirma vieta, A.Smetonos 5-osios rinktinės rajono šaulių sąskrydyje Juodupėje – trečia vieta.

Šauliai kasmet dalyvauja akcijoje „DAROM“, neformaliojo vaikų švietimo programoje „Rokiškio rajono jaunieji šauliai“, vyksta į tradicinį pagarbos bėgimą „Gyvybės ir mirties keliu“.

Kuopos vadė Rima Žėkienė