Uniformų užsakymas







2015–2016 M. M. KONKURSAI, OLIMPIADOS

2015-2016 m. m. Apskrityje, respublikoje

Jaunųjų šaulių žiemos šaudymo oriniu pistoletu varžybos

Gytis Ragelis IIag – III vieta

R. Žėkienė

Jaunųjų šaulių žiemos penkiakovės varžybos

I vieta (Tadas Urbonavičius Ibg, Andrius Urbonavičius IVg, Matas Zemlickas Iag, Gytis Ragelis IIag)

R. Žėkienė

Zoninės kvadrato varžybos 5–6 kl.

III vieta (Emilija Greviškytė 6a, Livija Žėkaitė 6b, Angelė Starkutė 5, Goda Ikamaitė 5, Viltė Vošterytė 5, DeimantėValuntaitė 6b, Vakarė Atkočiūnaitė 5, Silvija Mikulėnaitė 6a, Skaistė Sesickaitė 6b, Greta Samoškaitė 6b)

R. Žėkienė

Atviros Kupiškio rajono moksleivių futbolo lygos čempionatas

III vieta (Laurynas Janušas IIbg, Justinas Grigaliūnas IIbg, Donatas Šeškas IIag, Nojus Rybačiauskas Iag, Rokas Teseckas Iag, Dominykas Diponas IIag, Kęstutis Vilimas 7a, Nedas Ketvirtis 7a, Modestas Kazanovičius 7a, Matas Zemlickas Iag,

Džiugas Vošteris IIbg)

A. Deksnys

Respublikinis mokinių piešinių ir meninių tekstų konkursas „Mano mokytojas“

Jonė Vilemaitė Iag – diplomas

V. Bičiūnaitė

Regioninis Lietuvos vaikų meninio skaitymo konkursas

III vieta (Arnas Gurklys 6a, Kornelija Petronytė 6a, Jonas Sarapas 6b, Skaistė Sesickaitė 6b, Samanta Vaitiekūnaitė 6a, Deimantė Valuntaitė 6b)

V. Bičiūnaitė

Futbolo turnyras, skirtas policijos dienai. Biržai

III vieta

(Rokas Vilimas, Augutis Žiauberis, Nojus Viduolis, Nerijus Kudrešovas, Klaudijus Kundelis, Donatas Baltrukėnas, Dominykas Ketvirtis – 5 kl., Romas Žiauberys 6a,Vakaris Pitrėnas, Aaugustas Brazauskas – 6b kl.)

A. Deksnys

Respublikinis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

Respublikinio konkurso laureatės:

Girmantė Stakėnaitė IVg

Ineta Baronaitė IVg

V. Karaliūnienė

 

 

2015-2016m. m. Rajone

Nacionalinis diktanto konkursas

Arijanda Šerepkaitė 8a – pateko į respublikinį finalą

V. Karaliūnienė

 

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

I vieta (Donata Girdvainytė, Justina Motiejūnaitė, Gytis Ragelis, Deimantė Sadauskaitė, Gabrielė Tokarevaitė)

V. Adomėnienė

Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ I–IIIg

Simonas Glemža IIbg – II vieta,

Gintautas Vansevičius IIIg – III vieta

D. Deksnienė

Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ 6–8 kl.

Arnas Gurklys 6a – I vieta,

Rytis Čepulis 7b – II vieta,

Arijanda Šerepkaitė 8a – I vieta

D. Deksnienė

Meninio skaitymo konkursas „O mūs šventas lietuviškas žodi“

Girmantė Stakėnaitė IVg – laureatė

V. Karaliūnienė

 

Šaudymo varžybos Kovo 11-ajai paminėti

Edita Martinaitytė IIbg – II vieta

R. Žėkienė

Rajoninis penktokų istorinių žinių konkursas-viktorina „Aš myliu Lietuvą“

II vieta (Liepa Dabriškaitė, Dominykas Ketvirtis, Donatas Baltrukėnas, Viltė Vošterytė, Kamilė Kučinskaitė, Gabija Citavičiūtė)

V. Adomėnienė

Rajoninė matematikos olimpiada

Marius Narutis IIbg – II vieta

N. Leišienė

Meninio skaitymo konkursas

Ineta Baronaitė IVg – II vieta

Veronika Baltušytė 7a – II vieta

V. Karaliūnienė

V. Danienė

Meninio skaitymo konkursas

I vieta (Arnas Gurklys 6a, Kornelija Petronytė 6a, Jonas Sarapas 6b, Skaistė Sesickaitė 6b, Samanta Vaitiekūnaitė 6a, Deimantė Valuntaitė 6b)

V. Bičiūnaitė

Rajono chemijos olimpiada

Vilija Jankūnaitė IVg – III vieta

Irma Sanvaitytė IVg – III vieta

L. Kvedaravičienė

2015–2016 m. m. Rokiškio rajono miesto mokyklų mokinių, gimusių 2003 m. ir jaunesnių, kvadrato varžybos (mergaičių)

I vieta (Emilija Greviškytė 6a, Livija Žėkaitė 6b, Angelė Starkutė 5, Goda Ikamaitė 5, Viltė Vošterytė 5, Deimantė Valuntaitė 6b, Vakarė Atkočiūnaitė 5, Silvija Mikulėnaitė 6a, Skaistė Sesickaitė 6b)

R. Žėkienė

2015–2016 m. m. Rokiškio rajono miesto mokyklų mokinių, gimusių 2003 m. ir jaunesnių, kvadrato varžybos (berniukų)

III vieta (Klaudijus Kundelis 5, Augutis Žiauberis 5, Rokas Vilimas 5, Dominykas Ketvirtis 5, Romas Žiauberis 6a, Gabrielius Kazėla 6a, Augustas Brazauskas 6b, Vakaris Pitrėnas 6a, Mantas Bendikas 6b)

R. Žėkienė

Šaulių sąskrydis rinktinės 25-mečiui paminėti

III vieta (Matas Zemlickas Iag, Gytis Ragelis IIag, Emilija Greviškytė 6a, Lukas Baranauskas 8b, Kamilė Nanytė 8b, Austėja Vorobjovaitė 8b, Tadas Urbonavičius Ibg)

R. Žėkienė

Šaulių sąskrydis rinktinės 25-mečiui paminėti; kovinė estafetė

Matas Zemlickas Iag – III vieta

R. Žėkienė

Šaulių sąskrydis rinktinės 25-mečiui paminėti; šaudymas

Gytis Ragelis IIag – I vieta

R. Žėkienė

Rokiškio rajono senamiesčio progimnazijos futbolo taurei laimėti

II vieta (Klaudijus Kundelis 5,

Augutis Žiauberis 5,

Rokas Vilimas 5,

Romas Žiauberis 6a,

Augustas Brazauskas 6b, Vakaris Pitrėnas 6a, Mantas Bendikas 6b, Nerijus Kudrešovas 5, Donatas Baltrukėnas 5, Nojus Viduolis 5)

A. Deksnys

 

Jaunųjų šaulių žiemos šaudymo oriniu pistoletu varžybos

Gytis Ragelis IIag – III vieta

R. Žėkienė

Respublikinis mokinių piešinių ir meninių tekstų konkursas „Mano mokytojas“

Jonė Vilemaitė Iag – diplomas

V. Bičiūnaitė

Respublikinis konkursas „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

Respublikinio konkurso laureatės:

Girmantė Stakėnaitė IVg

Ineta Baronaitė IVg

V. Karaliūnienė

 

Nacionalinis diktanto konkursas

Arijanda Šerepkaitė 8a – pateko į respublikinį finalą

V. Karaliūnienė

 

Šaulių sąskrydis rinktinės 25-mečiui paminėti; šaudymas

Gytis Ragelis IIag – I vieta

R. Žėkienė

Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ I–IIIg

Simonas Glemža IIbg – II vieta,

Gintautas Vansevičius IIIg – III vieta

D. Deksnienė

Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ 6–8 kl.

Arnas Gurklys 6a – I vieta,

Rytis Čepulis 7b – II vieta,

Arijanda Šerepkaitė 8a – I vieta

D. Deksnienė

Meninio skaitymo konkursas „O mūs šventas lietuviškas žodi“

Girmantė Stakėnaitė IVg – laureatė

V. Karaliūnienė

 

Šaudymo varžybos Kovo 11-ajai paminėti

Edita Martinaitytė IIbg – II vieta

R. Žėkienė

Rajoninė matematikos olimpiada

Marius Narutis IIbg – II vieta

N. Leišienė

Meninio skaitymo konkursas

Ineta Baronaitė IVg – II vieta

Veronika Baltušytė 7a – II vieta

V. Karaliūnienė

V. Danienė

Rajono chemijos olimpiada

Vilija Jankūnaitė IVg – III vieta

Irma Sanvaitytė IVg – III vieta

L. Kvedaravičienė

Šaulių sąskrydis rinktinės 25-mečiui paminėti; kovinė estafetė

Matas Zemlickas Iag – III vieta

R. Žėkienė

Komandinės

Regioninis Lietuvos vaikų meninio skaitymo konkursas

III vieta (Arnas Gurklys 6a, Kornelija Petronytė 6a, Jonas Sarapas 6b, Skaistė Sesickaitė 6b, Samanta Vaitiekūnaitė 6a, Deimantė Valuntaitė 6b)

V. Bičiūnaitė

Rajoninis meninio skaitymo konkursas

I vieta (Arnas Gurklys 6a, Kornelija Petronytė 6a, Jonas Sarapas 6b, Skaistė Sesickaitė 6b, Samanta Vaitiekūnaitė 6a, Deimantė Valuntaitė 6b)

V. Bičiūnaitė

Rajoninis teisinių žinių konkursas „Temidė“ II etapas

I vieta (Donata Girdvainytė, Justina Motiejūnaitė, Gytis Ragelis, Deimantė Sadauskaitė, Gabrielė Tokarevaitė)

V. Adomėnienė

Rajoninis penktokų istorinių žinių konkursas-viktorina „Aš myliu Lietuvą“

II vieta (Liepa Dabriškaitė, Dominykas Ketvirtis, Donatas Baltrukėnas, Viltė Vošterytė, Kamilė Kučinskaitė, Gabija Citavičiūtė)

V. Adomėnienė

2015–2016 m. m. Rokiškio rajono miesto mokyklų mokinių, gimusių 2003 m. ir jaunesnių, kvadrato varžybos (mergaičių)

I vieta (Emilija Greviškytė 6a, Livija Žėkaitė 6b, Angelė Starkutė 5, Goda Ikamaitė 5, Viltė Vošterytė 5, Deimantė Valuntaitė 6b, Vakarė Atkočiūnaitė 5, Silvija Mikulėnaitė 6a, Skaistė Sesickaitė 6b)

R. Žėkienė

Šaulių sąskrydis rinktinės 25-mečiui paminėti

III vieta (Matas Zemlickas Iag, Gytis Ragelis IIag, Emilija Greviškytė 6a, Lukas Baranauskas 8b, Kamilė Nanytė 8b, Austėja Vorobjovaitė 8b, Tadas Urbonavičius Ibg)

R. Žėkienė

Jaunųjų šaulių žiemos penkiakovės varžybos

I vieta (Tadas Urbonavičius Ibg, Andrius Urbonavičius IVg, Matas Zemlickas Iag, Gytis Ragelis IIag)

R. Žėkienė

Zoninės kvadrato varžybos 5–6 kl. (mergaičių)

III vieta (Emilija Greviškytė 6a, Livija Žėkaitė 6b, Angelė Starkutė 5, Goda Ikamaitė 5, Viltė Vošterytė 5, DeimantėValuntaitė 6b, Vakarė Atkočiūnaitė 5, Silvija Mikulėnaitė 6a, Skaistė Sesickaitė 6b, Greta Samoškaitė 6b)

R. Žėkienė

2015–2016 m. m. Rokiškio rajono miesto mokyklų mokinių, gimusių 2003 m. ir jaunesnių, kvadrato varžybos (berniukų)

III vieta (Klaudijus Kundelis 5, Augutis Žiauberis 5, Rokas Vilimas 5, Dominykas Ketvirtis 5, Romas Žiauberis 6a, Gabrielius Kazėla 6a, Augustas Brazauskas 6b, Vakaris Pitrėnas 6a, Mantas Bendikas 6b)

A.      Deksnys

Atviros Kupiškio rajono moksleivių futbolo lygos čempionatas

III vieta (Laurynas Janušas IIbg, Justinas Grigaliūnas IIbg, Donatas Šeškas IIag, Nojus Rybačiauskas Iag, Rokas Teseckas Iag, Dominykas Diponas IIag, Kęstutis Vilimas 7a, Nedas Ketvirtis 7a, Modestas Kazanovičius 7a, Matas Zemlickas Iag,

Džiugas Vošteris IIbg)

A. Deksnys

Futbolo turnyras, skirtas policijos dienai. Biržai

III vieta

(Rokas Vilimas, Augutis Žiauberis, Nojus Viduolis, Nerijus Kudrešovas, Klaudijus Kundelis, Donatas Baltrukėnas, Dominykas Ketvirtis – 5 kl., Romas Žiauberys 6a,Vakaris Pitrėnas, Aaugustas Brazauskas – 6b kl.)

A. Deksnys

Rokiškio rajono senamiesčio progimnazijos futbolo taurei laimėti

II vieta (Klaudijus Kundelis 5,

Augutis Žiauberis 5,

Rokas Vilimas 5,

Romas Žiauberis 6a,

Augustas Brazauskas 6b, Vakaris Pitrėnas 6a, Mantas Bendikas 6b, Nerijus Kudrešovas 5, Donatas Baltrukėnas 5, Nojus Viduolis 5)

A. Deksnys

 

Panevėžio krašto ateitininkų Čingų fondo apdovanojimai, piniginės premijos Šv. Onos kuopai ir ateitininkėms už aktyvią veiklą Panevėžio krašte ir respublikoje

Be vietų skirstymo atrinkti apdovanojimui:

Deimantė Sadauskaitė IIg kl.

Girmantė Stakėnaitė IVg kl.

 

Atrinkta ir apdovanota kuopa

E. Glemžienė

Tarptautinis piešinių ir keramikos konkursas „Etnokultūros lobiai“

Andrius Urbonavičius IVg – laureatas

A. Viduolienė

Rajoninis rusų k. meninio skaitymo konkursas

Rytis Čepulis 7b – III vieta

Miglė Vairytė 8b – I vieta

L. Tichonova

Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada

Liepa Dabriškaitė 5 – II vieta

Augustas Brazauskas 6b – II vieta

Veronika Baltušytė 7a – II vieta

Gabrielė Glemžaitė 7b – III vieta

Arijanda Šerepkaitė 8a – III vieta

V. Baužienė

V. Bičiūnaitė

V. Danienė

V. Danienė

V. Karaliūnienė

Lietuvos katechetikos centras, Lietuvos Biblijos draugija, Lietuvos Švietimo ir Mokslo ministerija bei bernardinai.lt  konkursas „Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai“

Finalininkai (trys grupės) 5 kl.: Gabija Citavičiūtė, Klaudijus Kundelis, Donatas Baltrukėnas, Gabija Dovydėnaitė

Viltė Antanavičiūtė, DominykasKetvirtis

6b kl.: Jonas Sarapas, Mykolas Mačiekus

Augustinas Brazauskas, Goda Dusevičiūtė

Žygimantas Sadauskas, Livija Žėkaitė

Deimantė Valuntaitė

Įteikta nominacija už „Biblijos vientisumo suvokimą“ Ibg kl.: Lukas Žukas, Mantė Palivanaitė

Radvilė Rublytė, Augustinas Palivonas

Tadas Urbonavičius, Samanta Kabutavičiūtė, Erikas Jokubonis

Tadas Gabriūnas, Emilija Gasparavičiūtė

E. Glemžienė

Dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forume respublikiniame etape 9–12 klasių grupėje

Simonas Glemža IIbg – laureatas

V. Baltrukėnienė

 



2014–2015 M. M. KONKURSAI, OLIMPIADOS >>>

2013–2014 M. M. KONKURSAI, OLIMPIADOS >>>

2012–2013 M. M. KONKURSAI, OLIMPIADOS >>>

 2011–2012 M. M. KONKURSAI, OLIMPIADOS >>>

2010–2011 M. M. KONKURSAI, OLIMPIADOS >>>

2009–2010 M. M. KONKURSAI, OLIMPIADOS >>>


Informacija atnaujinta 2017 birželio 12 d.