Mūsų mokykla aktyvi ,,eTwinning“ programos dalyvė. Šiais metais patys aktyviausi  - 6 klasės mokiniai. Jie dalyvavo trijuose šios programos projektuose. Tai ,, Raidelės“,  ,,eTwinning pavasaris mūsų darbeliuose“ ( žiemos kampanijos metu buvo pripažintas geriausiu) ir

,,Inkliuzija“.

Šių metų  programos ,,eTwinning“ prioritetinė veiklos tema – „Inkliuzija“.  Projekto idėja gimė tuo metu, kai mokykloje vyko mobiliosios klasės užsiėmimai.  Mokiniai  su planšetėmis ,,iPad“ sukūrė kelis filmukus apie elgesį su draugais. Šia idėja susidomėjo partneriai iš Gruzijos, todėl buvo nutarta, kad ir jie sukurs  filmukų  savo gimtąja kalba ir pateiks mums. Mokiniai turės išsakyti savo nuomonę, ką jie suprato, ką norėjo pasakyti projekto partneriai.

Mūsų gimnazijos ir gruzinų mokiniai  parašė patarimų, kaip reikia elgtis su bendraklasiais, kad jie nejaustų atskirties. Smagu, kad abiejų šalių mokiniai sutarė: negalima juoktis iš kitokių ar neįgalių žmonių, reikia būti tolerantiškiems ir draugiškiems.

Projekto metu buvo smagu bendrauti su mokiniais iš Gruzijos, susipažinti su  gruzinų kalbos rašyba, sužinoti, ką mano partneriai, esantys toli nuo Lietuvos, susimąstyti, ar tinkamai elgiamės su klasės draugais.

Nors projektas truko neilgai, tačiau privertė mokinius pagalvoti apie savo ir kitų elgesį.

Daugiau apie projektą galite sužinoti čia: https://twinspace.etwinning.net/40546/home

Rusų kalbos mokytoja Larisa Tichonova