Mokinių tarybos nariai birželio 5-7 dienomis ilsėjosi Kuršių Nerijoje. Aplankėme aukščiausią Parnidžio kopą, esančią Nidoje, grožėjomės mirusių kopų vaizdais. Gyvenome Juodkrantėje, prie pat Gintaro įlankos, kurioje buvo statomos nendrių skulptūros. Prie jūros žaidėme kamuoliu, maudėmės, ilsėjomės. Pasivaikščiojome po Raganų kalną, Kuršių marių pakrante. Visiems labai  patiko delfinų pasirodymas Jūrų muziejaus delfinariume.

Stovykloje galėjome vieni kitus geriau pažinti, ugdytis bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Stovyklą iš dalies finansavo Rokiškio r. savivaldybė.

Projekto vadovė Violeta Karaliūnienė

Stovykla prie jūros man buvo labai linksma ir įdomi. Artimiau susipažinau su tarybos nariais, su kuriais kitais mokslo metais kursime naujas idėjas, ieškosime sprendimų. Taip pat susiradau naujų draugų, o jau pažįstamus pažinau dar artimiau. Vakarai prie Kuršių marių buvo patys įdomiausi, kadangi ilgai kalbėdavome tiek su draugais, tiek su mokytoja. Taip pat pirmą kartą maudžiausi jūroje, o tai atsiminimas visam gyvenimui.

Agnė Š.

Kelionėje patiko mūsų bendradarbiavimas ir komandiškumas. Patiko žmonės, kurie vyko kartu. Gerai sutarėme. Labai gerai praleidome laiką, buvo daug linksmų akimirkų. Gamta ir vaizdai, kuriuos pamatėme, tiesiog pakerėjo - viskas taip gražu ir tvarkinga. To nepamatysi bet kur. Labai ačiū mokytojai Violetai už jos gerumą ir rūpestį.  Ačiū!

Augustas B.

Ši kelionė kartu su Pandėlio gimnazijos tarybos nariais man labai patiko. Nuvažiavusi į Kuršių neriją, kurioje buvau pirmą kartą, pamačiau, kokia vis dėlto yra nuostabi Lietuva. Asmeniškai man didžiausią įspūdį paliko delfinariume delfinų pasirodymas, kurį taip pat mačiau pirmą kartą.

Deimantė S.

Man labai patiko stovykla prie jūros, nes buvome įvairiose vietose, daug pamatėme. Labai buvo malonu praleisti laiką kartu su visais, buvo linksma.

Vakarė A.

Kelionė buvo labai įdomi, buvo smagu pamatyti vietas, kurių turbūt nebūčiau niekada aplankiusi, sužinoti apie keistus paukščius ir pailsėti prie jūros.

Arijanda Š.