Baigiantis mokslo metams gimnazijoje įvyko jau tradicinė Padėkos šventė. Jos metu buvo pasidžiaugta bendruomenės narių laimėjimais: apdovanoti mokiniai, tėvai, mokytojai, kiti darbuotojai. Šventės dalyvius sveikino gimnazijos direktorius Donatas Karaliūnas, gimnazijos muzikos grupė, vadovaujama mokytojo Roberto Ruželės. Gimnazijos direktorius džiaugėsi, kad šiais metais apdovanojama daugiau kaip 100 mokinių, vadinasi, rezultatai labai geri. Renginio vedėja Violeta Karaliūnienė akcentavo, kad mūsų gimnazijos bendruomenė dirba bendrai siekdama tikslų.

Medaliai už pergales dalykų olimpiadose bei konkursuose  įteikti Gintautui V., Kornelijui ir Kristijonui G., Mariui N., Gintarui C., Gretai B., Aistei R., Džiugui V., Laurynui J., Simonui G., Mantei P., Jonei V., Arijandai Š., Egidijai L., Žygimantui S., Ryčiui Č., Gabrielei G., Liepai D., Martynui S., Arnui G., Gustui M., Kamilei K., Miglei V., Jonui S., Vakariui P., Gabijai D., Veronikai B., Deimantei S. Šių mokinių tėveliai buvo apdovanoti padėkomis už vaiko asmeninius pasiekimus.

Už puikius komandinius rezultatus apdovanoti mokiniai, dalyvavę rajoniniame konkurse „Aštuntokų varžytuvės“, teisinių žinių konkurse „Temidė“, mergaičių futbolo varžybose „Ladygolas“, gimusių 2004 m. ir jaunesnių kvadrato varžybose bei futbolo žaidynėse „Golas 2017“, atvirame Kupiškio rajono moksleivių futbolo lygos čempionate, respublikiniame Jungtinių Tautų darnaus vystymosi žinių proto mūšyje, 13-osiose Lietuvos mokyklų futbolo žaidynėse. Palinkėta sėkmės mūsų gimnazijos futbolininkams atstovaujant apskričiai respublikinėse varžybose.

Gimnazija garsėja pilietiška organizacijų – ateitininkų ir šaulių – veikla. Mokytojų Rimos Žėkienės ir Eglės Glemžienės vadovaujami vaikai nuolat dalyvauja įvairiuose projektuose, varžybose,  todėl pasveikinti  gerų asmeninių ir komandinių rezultatų pasiekę mokiniai. Specialus prizas įteiktas aktyvios Pandėlio ateitininkų kuopos nariams.

Dėkota  mokytojams, ruošusiems vaikus konkursams, olimpiadoms: Dianai Deksnienei, Nijolei Leišienei, Laimai Kvedaravičienei, Virginijai Adomėnienei, Larisai Tichonovai, Vilmai Bičiūnaitei, Virginijai Danienei, Vidai Baužienei, Aušrai Viduolienei, Audriui Deksniui, Rimai Žėkienei, Eglei Glemžienei, Linai Jasudienei, Dianai Šaltienei, Gražinai Guzikauskienei, Reginai Baltušienei, Robertui Ruželei. Už parengtus ir įgyvendintus rajono ir respublikos projektus padėkos įteiktos socialinei pedagogei Editai Zinkauskienei ir neformalaus ugdymo organizatorei Violetai Karaliūnienei.

Renginio dalyviai galėjo aplankyti mokinių darbų parodas (mokytojai A.Viduolienė, V.Kubilienė, A.Sriubiškis).

Projekto vadovė mokytoja Violeta Karaliūnienė

Daugiau nuotraukų ir informacijos https://www.grokiskis.lt/bendruomeniu-vartai/padekos-diena-pandelio-gimnazijoje