Birželio 2 dieną baigėsi mokslo metai. Iš ryto visi rinkosi gimnazijos aktų salėje. Gimnazijos direktorius Donatas Karaliūnas sveikino visus su vasara, su artėjančiomis atostogomis. Jis įteikė padėkas mokiniams, kurie mokslo metus baigė labai gerai. Buvo apdovanoti šie mokiniai: Liepa D., Arnas I., Viltė V., Emilija G., Deimantė V., Simonas D., Martynas S., Gabrielė G., Egidija L., Arijanda Š., Miglė V., Kamilė N., Austėja V., Julita G., Jonė V, Gabrielė T., Marius N.

Gimnazijos bibliotekininkės įteikė padėkas aktyviausiems skaitytojams mokiniams ir mokytojams. Pasidžiaugė, kad kai kurie mokytojai ne tik skaito, bet ir dovanoja bibliotekai knygas.

Renginio vedėja Violeta Karaliūnienė džiaugėsi ir tais mokiniais, kurie padarė didžiausią mokymosi pažangą. Jiems specialų prizą įteikė Romas Kišūnas, ,,Viesulo“ klubo vadovas – mokiniai galės pasivažinėti kartais. Šis prizas atiteko Liepai D., Arnui I., Jonui S., Kotrynai V., Gretai N., Rimvydui K., Marijai P., Kristinai C., Modestui V., Ivetai B., Mariui N., Julitai G., Jonei V.,  Prie jų dar prisijungs didžiausią pažangą padarę penktokai.

Po susitikimo klasėse su auklėtojomis visi rikiavosi gimnazijos kieme. Kas dviračiais, kas pėsčiomis buvo nusiteikę įveikti atstumą iki Panemunio ,,Angelo“. Labai smagu, kad prie mūsų gimnazijos iniciatyvos kasmet prisijungia vis daugiau bėgikų iš kitų mokyklų, miestelių ir miestų. Šis pagarbos žygis skirtas Gedulo ir vilties dienai paminėti. Tai jau trečius metus vykstantis renginys. Lydimi policijos ekipažų dviratininkai ir bėgikai patraukė Panemunio link. Čia prie paminklo, skirto partizanams, juos sutiko kiti mūsų bendruomenės nariai, Panemunio kaimo žmonės. Mokytoja Virginija Adomėnienė priminė skaudžius mūsų tautos įvykius, simbolinis namukas su degančia žvakute simbolizavo ir namų netektį, ir jų šventumą. Po to visi žygio dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais.

Baigiamasis etapas - poilsis prie Skaistės ežero Konstantinavos kaime. Nors oras nelepino, tačiau mokiniai kartu su mokytojais kepė dešreles, žaidė tinklinį, ,,bulvę“, plaukiojo vandens dviračiais, netgi išsimaudė ežere.

Ačiū renginio rėmėjams – Rokiškio r. policijos komisariatui, Pandėlio sporto klubo ,,Pandėlio SK“ vadovui Martynui Karaliūnui,  Rokiškio rajono savivaldybei, ,,Viesulo“ klubo vadovui Romui Kišūnui.

Daugiau nuotraukų ir renginio video https://www.facebook.com/skpandelys

Projekto vadovė Violeta Karaliūnienė