Mūsų, Iag klasės mokinių, išvyka į Kauną prasidėjo „Kaunas Aircraft Maintenance Services“ (KAMS) bendrovėje. Čia bendrovės darbuotojai mums papasakojo ir parodė, kaip vyksta lėktuvų apžiūra ir remontas po skrydžio.

Vėliau važiavome į Informacinių technologijų įmonę. Iš pradžių apžiūrėjome  įmonės pastato vidų. Labiausiai  sužavėjo augalų kompozicija sienos nišoje, nustebino, kad į darbą galima vestis augintinius. Žinias apie informacines technologijas pagilino pasakojimas apie įmonės darbo specifiką.

Po to vykome į Kauno technologijos universitetą, kur klausėmės pasakojimo apie elektroniką. Labiausiai patiko praktinė dalis:  per specialius akinius stebėjome, kaip skrenda dronas su įmontuota kamera,  patys skraidinome prietaisą, žaidėme kompiuterinį žaidimą.

Iag klasės mokinė Miglė V.